درباره ما  |  ارتباط با ما  |  RSS  |  آرشیو  |  1396-09-22  |  2017-12-13  |  بروز شده در: 1396/08/17 - 08:11:0 FA | AR | EN
ویژه نامه/ اربعین حسینی             شمار زائران در شهر کربلا به 10 میلیون نفر رسید             دفتر سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان برکناری عطامحمد نور را رد کرد            نیمی از ثروت جهان در اختیار 3 کشور             بازی سعودی با کارت حریری             امریکا از افغانستان خارج شود/طالبان با روی کارآمدن دولت مشروع به صلح می‌پیوندد             حملات خودسرانه نیروهای خارجی به صلح افغانستان صدمه زده است            اثبات تداوم بی‌اعتمادی مردم ایران به آمریکا            دادستان دادگاه بین المللی جرایم در مورد جنایت های جنگی در افغانستان تحقیق می کند             معاش سالانه مشاوران غنی به بیش از 200 میلیون افغانی می‌رسد             رئیس پارلمان افغانستان مرتکب فساد شده است/ ابراهیمی فقط جریمه نقدی شد!/ رئیس دارالانشاء به دادستانی معرفی شد             پارلمان افغانستان خواهان آوردن اصلاحات در کمیسیون های انتخاباتی شد            سیگار: طالبان محدوده مناطق تحت نفوذشان را گسترش داده اند             پارلمان افغانستان نادیده گرفته شد/اداره ثبت احوال واژه‌های «قومیت» و «ملیت» را حذف نمی‌کند             مقابله با رژیم صهیونیستی مبارزه‌ای مقدس و خوش‌عاقبت است            تاریخ نشر: 1393/3/10 - 12:11:18
تعداد بازدید: 798
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاپ دست خاخامـ ارشد صهیونیست‌هـا را بوسید
پیام‌های روشن یك تصویر برای دنیای اسلام
پیام‌های روشن یك تصویر برای دنیای اسلام

دست خاخام‌های صهیونیست و مسیحیان صهیونیست در دست هم است، علمای اسلام بیدار شوند

پاپ فرانسیس رهبر مسیحیان جهان در اواخر هفته گذشته به سرزمینهای اشغالی رفت.. تصویر بوسیدن دست خاخام ارشد صهیونیستها موجی از خشم و نفرت در میان مسیحیان جهان را برانگیخته است. این تصویر باعث شرمساری دنیای مسیحیت است چرا که پاپ بر دستان کسانی در سرزمینهای اشغالی بوسه زد که از آن خون صدها هزار فلسطینی مظلوم که از سرزمینهای خود آواره شده اند میچکد. پاپ به همراه شیمون پرز رئیس جمهور خونخوار اسرائیل غاصب یک اصله درخت زیتون به نشانه صلح در سرزمینهای غصبی مسلمانان غرس کرد تا مهر تاییدی بر نیم قرن تجاوز، کشتار و غصب سرزمینهای اسلامی در قلب جهان اسلام زده باشد.

جهان اسلام از دست بوسی پاپ آن هم بر دستان خونخوارترین خاخام  صهیونیست چه میفهمد؟ علمای جهان اسلام از این اتحاد و همبستگی که تا مرز مرید و مرادی ارتقا یافته چه درکی دارند؟رهبران جهان اسلام از این تصویر گویا چه میفهمند؟

امروز جهان اسلام در آتش اختلاف و برادرکشی میسوزد. امروز جهان اسلام از تجاوزات ارتش ناتو به سرکردگی صهیونیستها و در اتحاد با سران دنیای مسیحیت مورد قتل عام قرار میگیرد. فرقه‌های ساختگی دست ساز صهیونیستها مثل وهابی‌ها و تکفیری‌ها مسلمانان را در آفریقا و آسیا به جان هم انداخته است. آیا فقط و فقط همین تصویر عبرت آموز به علما و رهبران سیاسی جهان   اسلام یادآور نمی شود که اختلافات را کنار بگذارید؟اهل قبله و پیروان آخرین پیامبر الهی را که تابع یک کتاب یعنی قرآن کریم است دور هم جمع کنید و دست اتحاد و برادری بدهید!

پیام امام خمینی (ره)  بیش از سه دهه پس از تاسیس جمهوری اسلامی ایران و حتی پیش از آن در سال 1342 همین است. امام خمینی (ره) دست یهود را خوانده بود. دست خاخامهای  صهیونیست را در دستان مسیحیان صهیونیست میدید. امام خمینی (ره) چشم بیدار جهان اسلام بود. چرا به بانگ بیدارباش امام (ره) و مقام معظم رهبری ایران در دنیای اسلام توجه نشد. امروز باید غمگینانه شاهد اتحاد رهبران سیاسی مسیحیت و صهیونیستها در اتحادیه‌های گوناگون علیه دنیای اسلام باشیم. تردیدی باقی نیست که امروز در یک جنگ صلیبی پیچیده هستیم.تصویر دستبوسی پاپ در سرزمینهای اشغالی در حقیقت رونمایی از اتحاد نامقدس علمای یهود و نصاری در غرب علیه موجودیت اسلام محسوب میشود. البته تردید نباید کرد که بوسه پاپ فرانسیس بر دست خاخام ارشد صهیونیستها، نماد و نشانه‌ای دال بر ادامه حرکت کلیسای کاتولیک در مسیر سقوط و زوال است. خشم و نارضایتی شدید مسیحیان جهان از اقدام اخیر پاپ نشان میدهد واتیکان دیگر مکانی مقدس و قابل اعتماد،حتی برای پیروان دین حضرت مسیح ( علیه السلام) محسوب نمی شود.  تقدیر پاپ از تئودور هرتزل، بنیانگذار رژیم صهیونیستی و دیدار وی از موزه هولوکاست تاسف و تاثر همراه با خشم پیروان کلیسای کاتولیک را برانگیخته است.

 پاپ فرانسیس، اولین مقام بلندپایه مسیحیت است که علاوه بر بازدید از موزه یادمان هولوکاست یا همان  " یاد واشم" با تاج گل نهادن بر مزار تئودور‌هرتزل، بنیان­گذار رژیم صهیونیستی از وی تقدیر رسمی به عمل آورده است. اقدامات وقیحانه پاپ در سرزمینهای اشغالی در حالی صورت میگیرد که وی به دلیل حمایتش از همجنس گرایان، چهره‌ای محبوب برای این گروه منحرف اخلاقی و جنسی محسوب میشود. همچنین پاپ به جای زدودن رسوایی‌های اخلاقی صورت گرفته در داخل کلیسای کاتولیک، با اقدامات خود در حمایت از قاتلان ملت مظلوم فلسطین کارنامه کلیسای کاتولیک را در نزد افکار عمومی جهان

سیاه‌تر میکند.  اخیرا سخنگوی واتیکان از خلع لباس 400 کشیش در سال‌های 2011 و 2012 خبر داده است. همچنین سخنگوی واتیکان با تایید آمار منتشر شده ازسوی آسوشیتد پرس در خصوص خلع لباس 400 کشیش به اتهام کودک آزاری تصریح کرد: 300 کشیش در سال 2011 میلادی و 100 کشیش در سال 2012 اخراج شدند. اخیرا  دیدبان مقابله با شکنجه سازمان ملل از واتیکان خواست تا با مقام‌های مدنی در پیگیری تمامی پرونده‌های تجاوزات جنسی توسط کشیش‌های کودک‌ آزار همکاری کرده و مکانیسم شکایات مستقل خود را به راه اندازد. در سال جاری میلادی این دومین بار است که یکی از هیئت‌های حقوق بشر سازمان ملل نحوه رسیدگی مقام‌های کلیسای کاتولیک به تجاوزات جنسی چندین ساله کودکان توسط کشیش‌ها را مورد انتقاد قرار داده است.قربانیان، واتیکان را به دفاع از متجاوزان و سرپوش گذاشتن بر جنایات جنسی، ناکامی در مجازات مجرمان، ارجاع آنها به مقامات و یا ناکامی در تامین غرامت مناسب برای قربانیان، متهم می‌کنند. در نهایت اینکه علمای اسلام باید به داد بشریت برسند. سران دنیای مسیحیت و صهیونیسم در اتحاد با هم بزرگترین تهدید برای حیات دین در جامعه بشری هستند. آنها بزرگترین تهدید برای حیات اخلاق در جهان امروز هستند. آیا نمی خواهیم این تهدیدات را با اتحاد علمای اسلام دفع کنیم ؟

لینک مطلب: http://ansarpress.com/farsi/2090


*
*

*نیز بخوانید

ویژه نامه/ اربعین حسینی


بازی سعودی با کارت حریری


پیام خونین طالبان به نشست صلح افغانستان در عمان


اجلاس عمان برای تامین صلح در افغانستان: مذاکره برای مذاکره


دوشیدن گاو شیرده عربی به هر وسیله


خروج آمریکا از یونسکو، اقدامی از روی استیصال


اعتراف به شکست، مهر تأیید بر قدرت حزب الله


صلح یا پیروزی، رویکرد متناقض کابل و واشنگتن به طالبان


سپاه پاسداران ایران و امنیت منطقه ای در غرب آسیا


غیرت در رهاسازی دخترانِ ربوده شده افغان است!


16 سال حضور نافرجامِ غرب در افغانستان


اگر عامل کشتار لاس‌ وگاس، مسلمان بود


محورها و ابعاد اهمیت سفر اردوغان به تهران


چرخش اسلام اباد به شرق؛ نگاه پاکستان به مسکو است


آیا تیراندازی لاس‌وگاس کار داعش است؟


تراژدی دنباله‌دار!


امام سجاد علیه السلام از کربلا تا شهادت


توصیه نصرالله به یهودیان برای ترک فوری فلسطین اشغالی و احتمال یک جنگ جدید


در روز تاسوعا و عاشورا بر امام حسین و خاندانش چه گذشت؟


چرا قبر امام حسین علیه السلام شش گوشه دارد؟


اصول هشت‌گانه قیام امام حسین(ع) از منظر حجت‌الاسلام قرائتی


پتانسیل های قیام در عربستان


سکوت روسیه در برابر بمباران های اسرائیل


زن در اندیشه اسلامی


امام حسین (ع) و قیامش در آینه اندیشه ها

پربازدیدها
پربحث ها


اخبار تازه را در موبایل خود ببینید.

ansarpress.com/mنظرسنجی

به نظر شما با پذیرفتن خط دیورند و مرز فعلی بین افغانستان و پاکستان توسط افغانستان، صلح در افغانستان برقرار میشود؟

بله

خیر

معلومـ نیست

مشاهده نتایج


آخرین خبرها

حمله هوایی جنگنده‌های امریکایی و کشته شدن شمار زیادی غیرنظامی افغانستانی در کندز

ویژه نامه/ اربعین حسینی

شمار زائران در شهر کربلا به 10 میلیون نفر رسید

دفتر سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان برکناری عطامحمد نور را رد کرد

نیمی از ثروت جهان در اختیار 3 کشور

بازی سعودی با کارت حریری

امریکا از افغانستان خارج شود/طالبان با روی کارآمدن دولت مشروع به صلح می‌پیوندد

حملات خودسرانه نیروهای خارجی به صلح افغانستان صدمه زده است

اثبات تداوم بی‌اعتمادی مردم ایران به آمریکا

دادستان دادگاه بین المللی جرایم در مورد جنایت های جنگی در افغانستان تحقیق می کند

معاش سالانه مشاوران غنی به بیش از 200 میلیون افغانی می‌رسد

رئیس پارلمان افغانستان مرتکب فساد شده است/ ابراهیمی فقط جریمه نقدی شد!/ رئیس دارالانشاء به دادستانی معرفی شد

پارلمان افغانستان خواهان آوردن اصلاحات در کمیسیون های انتخاباتی شد

سیگار: طالبان محدوده مناطق تحت نفوذشان را گسترش داده اند

پارلمان افغانستان نادیده گرفته شد/اداره ثبت احوال واژه‌های «قومیت» و «ملیت» را حذف نمی‌کند

مقابله با رژیم صهیونیستی مبارزه‌ای مقدس و خوش‌عاقبت است

حمله انتحاری در پایتخت افغانستان با 27 کشته و زخمی

هشدارِ عطامحمد نور به سقوط نظام

حدود ۱۰۰۰ خبرنگار در ده سال اخیر کشته شده اند

امریکا در روابط افغانستان با همسایگانش دخالت نکند

جنگ قدرت در پارلمان افغانستان

پناهجویان اخراج شده افغان از آلمان به کابل رسیدند

عبدالله: هیچ نهادی حق تهدید جریان های سیاسی را با استفاده از ابزار دولتی ندارد

افغانستان ضعیف‌ترین پاسپورت جهان را دارد

کودتای اعضای ارشد حزب جنبش علیه جنرال دوستم!


خبرهای پزشکی


خبرگزاری انصار ©  |  درباره ما  |  ارتباط با ما  |  نسخه موبایل  |  پیوندها  |  طراحى و پشتيبانى توسط: شركت شبكه نگاه
استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع (لينك سايت) مجاز است. فروشگاه اینترنتی نعلبندان