درباره ما  |  ارتباط با ما  |  RSS  |  آرشیو  |  1396-08-01  |  2017-10-23  |  بروز شده در: 1396/07/29 - 09:02:1 FA | AR | EN
۱۵ دانشجوی اکادمی نظامی وزارت دفاع افغانستان کشته شد            کمیسیون انتخابات وابسته به رییس جمهور است             مردم هر روز تاوان سیاست‌های ناکام نهادهای دولتی را می‌دهند            گوترش: عاملان حمله بر مساجد در کابل و غور به دادگاه کشانیده شوند             ارگ شریک است/ اگر دولت با داعش مبارزه نمی کنند بگذارند مردم خود امنیت شان را بگیرند             آمار قربانیان حمله به مسجدی در کابل به ۴۰ شهید و ۵۰ زخمی افزایش یافت             انفجار انتحاری در مسجدی در کابل با 50 کشته و زخمی             تغییر سیاست امریکا در افغانستان حقیقت ندارد            رئیس «سی آی ای»: تلاش می‌کنیم طالبان را به میز مذاکره بیاوریم             امریکا برای ایجاد بحران در منطقه از داعش در افغانستان حمایت می کند/استفاده ابزاری امریکا از خاک افغانستان پذیرفتنی نیست             حملۀ طالبان به پایگاه ارتش در کندهار؛ 46 کشته، 6 زخمی            قاتل ستایش را اعدام نکردند!/ آیا فشاری برای نجات قاتل وجود دارد؟/ ستایش هم 6 ساله بود!             یونیسف: روزانه ۱۵۰۰۰ کودک جان شان را از دست می دهند             پیام خونین طالبان به نشست صلح افغانستان در عمان             آموزگارانی که در بدل کامیابی خواستار «رابطۀ جنسی» با دانش‌آموزان شدند            تاریخ نشر: 1392/12/5 - 06:45:51
تعداد بازدید: 551
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اسرار زندگی کیم جونگ اون از زبان "سرآشپز خائن"!
اسرار زندگی کیم جونگ اون از زبان

سرآشپز رهبر سابق کوریای شمالی که پیش از فرار از این کشور، هم‌بازی دوران کودکی کیم جونگ اون، رهبر جوان این کشور آسیایی بود، از مسائلی پرده برداشت که در آن دوران با آنها روبه‌رو بود.

به گزارش انصار به نقل از منابع، کنجی فوجیموتو، سرآشپز کیم جونگ ایل، رهبر فقید کوریای شمالی و هم‌بازی کیم جونگ اون، رهبر کنونی این کشور گفت: کیم جونگ اون از سن 14 سالگی وودکا می‌نوشید، علاقه شدیدی به‌هالیوود داشت و از هفت سالگی با مرسدس در محوطه کاخ رانندگی می‌کرد. او حتی مثل دودکش سیگار(سگرت) می‌کشید.

فوجیموتو 66 ساله که بیش از یک دهه را به عنوان سرآشپز و محرم اسرار کیم جونگ ایل در کوریای شمالی به سر برد، هم‌بازی کیم جونگ اون نیز بود.

وی در این باره می‌گوید: من هم محرم اسرار و سرآشپز کیم جونگ ایل بودم و باید برایش سوشی می‌پختم، هم اینکه با پسرش کیم جونگ اون بازی می‌کردم و نقش پرستار را برای او داشتم. من نزدیکترین فرد در دوران کودکی به کیم جونگ اون بودم. او همانند پسرم بود.

این سرآشپز 66 ساله در ادامه گفت: استخری به اندازه استخر بازی‌های المپیک در محل اقامت کیم جونگ اون وجود داشت. یک سینما و یک سالن ژیمناستیک نیز تعبیه شده بود. محل بازی کودکان بسیار بزرگ بود. خودروهای کنترلی و یک میز بیلیارد هم در این مکان بود. کیم جونگ اون که کوچکترین فرزند در میان دو برادر دیگرش بود، هیچگاه از برادر بزرگترش به نام جونگ چول جدا نمی‌شد. این دو در زمان تولدشان، موسیقی اجرا می‌کردند. کیم جونگ اون الفبای کوریایی را در مقابل حضار به صورت آواز می‌خواند در حالی که برادر بزرگش با گیتار الکترونیکی می‌نواخت. کیم جونگ اون تا زمانی که به سمت رهبری کوریای شمالی در 2011 منصوب شد، هیچ اطلاعی درباره جهان بیرون نداشت. برادر بزرگش جونگ چول به خاطر رفتار زنانه‌اش از جانب پدر طرد شد.

این سرآشپز جاپانی می‌گوید: برادر دیگر، کیم جونگ نام، در تلاش برای ورود به جاپان با پاسپورت جعلی در سال 2001 و دیدن از منطقه دیسنی توکیو از خانواده طرد شد. اما کیم جونگ اون همواره دوست داشت بزرگتر از سنش رفتار کند. همواره رئیس و سرپرست بچه‌های دیگر بود. اگر او را کودکستانی خطاب می‌کردم، عصبانی می‌شد. همواره عقایدش را بیان می‌کرد و خودش تصمیم می‌گرفت. برادر بزرگترش از او پیروی می‌کرد.

فوجیموتو درباره درگیری‌ها و کشمکش‌های وحشیانه دو برادر سخن گفت و اینکه کیم جونگ اون در سن 11 سالگی خویی وحشیانه و درنده داشت، همانند بزرگسالی‌اش که با بی‌رحمی اطرافیانش را می‌کشد.

وی افزود: کیم جونگ اون سیگار کشیدن را از 14 سالگی آغاز کرد. پدر و مادرش خبر نداشتند، بعضی شب‌ها ساعت 3 به اتاق من می‌آمد. از من سیگار می‌خواست. با مرسدسش به تپه‌های اطراف می‌رفتیم. او یک یا دو نخ می‌کشید. او حتی مشروب زیاد می‌نوشید. وودکا و شراب سرخ بوردو از مشروبات مورد علاقه‌اش بود. حتی می‌شد خودش یک بطری را تنها بنوشد. در سن 15 سالگی او را به کالج بین‌المللی گران قیمتی در برن سوئیس اعزام کردند. هم‌کلاسی‌هایش او را فاقد دانش یادگیری توصیف می‌کنند که بیشتر اوقات خود را در زمین‌های بسکتبال و اسکی می‌گذارند. کیم جونگ اون از همان کودکی عاشق بسکتبال بود و شاید همین علاقه زیاد باعث شد تا بازیکن سابق تیم بسکتبال امریکا را در کشورش بپذیرد و ترتیب بازی میان دو تیم را بدهد. وی هیچگاه بازی‌های N B A را از دست نداد. ساخت یک منطقه اسکی در کوریای شمالی به ارزش چند میلیون پوند نیز یکی از علایق کیم جونگ اون است. در حالی که از جمعیت 24 میلیونی کوریای شمالی تنها 5000 تن اسکی باز هستند و این خرج‌ها و هزینه‌ها در حالی است که قحطی، گرسنگی و فقر این کشور را در برگرفته است.

کیم جونگ اون پس از سه سال صرف وقت و هزینه در این کالج بین‌المللی در سوئیس بدون دریافت مدرک به کوریای شمالی بازگشت و توسط پدرش به دانشگاه نظامی در پیونگ یانگ فرستاده شد.

این سرآشپز افزود: بر خلاف کیم جونگ ایل که به شدت زن باره بود، پسرش که هم‌اکنون رهبر کوریای شمالی است روابط خوبی با زنان نداشت. برخی می‌گویند علت اینکه شوهرعمه خود را اعدام کرد، فراهم کردن زنان و دختران توسط وی برای پدرش بوده است.

این آشپز جاپانی با آنکه زن و فرزندش در پیونگ یانگ بودند، به بهانه خرید ماهی در سال 2001 برای آشپزخانه به جاپان فرار کرد. این اقدام باعث خشم کیم جونگ ایل شد و وی این رفتار را خیانت دانست. اما در سال 2012، کیم جونگ اون از این آشپز خواست تا به پیونگ یانگ بازگردد. در بدو ورود به سرسرای کاخ، وی با ترس شاهد اوضاع بود اما کیم جونگ اون تنها خندید و گفت: مدت‌هاست تو را ندیدم. خیانت تو به کوریای شمالی تماماً بخشیده شده است.

لینک مطلب: http://ansarpress.com/farsi/1472


*
*

*نیز بخوانید

پیام خونین طالبان به نشست صلح افغانستان در عمان


اجلاس عمان برای تامین صلح در افغانستان: مذاکره برای مذاکره


دوشیدن گاو شیرده عربی به هر وسیله


خروج آمریکا از یونسکو، اقدامی از روی استیصال


اعتراف به شکست، مهر تأیید بر قدرت حزب الله


صلح یا پیروزی، رویکرد متناقض کابل و واشنگتن به طالبان


سپاه پاسداران ایران و امنیت منطقه ای در غرب آسیا


غیرت در رهاسازی دخترانِ ربوده شده افغان است!


16 سال حضور نافرجامِ غرب در افغانستان


اگر عامل کشتار لاس‌ وگاس، مسلمان بود


محورها و ابعاد اهمیت سفر اردوغان به تهران


چرخش اسلام اباد به شرق؛ نگاه پاکستان به مسکو است


آیا تیراندازی لاس‌وگاس کار داعش است؟


تراژدی دنباله‌دار!


امام سجاد علیه السلام از کربلا تا شهادت


توصیه نصرالله به یهودیان برای ترک فوری فلسطین اشغالی و احتمال یک جنگ جدید


در روز تاسوعا و عاشورا بر امام حسین و خاندانش چه گذشت؟


چرا قبر امام حسین علیه السلام شش گوشه دارد؟


اصول هشت‌گانه قیام امام حسین(ع) از منظر حجت‌الاسلام قرائتی


پتانسیل های قیام در عربستان


سکوت روسیه در برابر بمباران های اسرائیل


زن در اندیشه اسلامی


امام حسین (ع) و قیامش در آینه اندیشه ها


ظلم در میانمار؛ بدتر از ستم فرعون!!


بررسی کارکردهای انسانی، فرهنگی و اجتماعی مراسم سوگواری محرم

پربازدیدها
پربحث ها


اخبار تازه را در موبایل خود ببینید.

ansarpress.com/mنظرسنجی

به نظر شما با پذیرفتن خط دیورند و مرز فعلی بین افغانستان و پاکستان توسط افغانستان، صلح در افغانستان برقرار میشود؟

بله

خیر

معلومـ نیست

مشاهده نتایج


آخرین خبرها

خانواده قربانیان مسجد امام زمان: حکومت توان تامین امنیت را ندارد

۱۵ دانشجوی اکادمی نظامی وزارت دفاع افغانستان کشته شد

کمیسیون انتخابات وابسته به رییس جمهور است

مردم هر روز تاوان سیاست‌های ناکام نهادهای دولتی را می‌دهند

گوترش: عاملان حمله بر مساجد در کابل و غور به دادگاه کشانیده شوند

ارگ شریک است/ اگر دولت با داعش مبارزه نمی کنند بگذارند مردم خود امنیت شان را بگیرند

آمار قربانیان حمله به مسجدی در کابل به ۴۰ شهید و ۵۰ زخمی افزایش یافت

انفجار انتحاری در مسجدی در کابل با 50 کشته و زخمی

تغییر سیاست امریکا در افغانستان حقیقت ندارد

رئیس «سی آی ای»: تلاش می‌کنیم طالبان را به میز مذاکره بیاوریم

امریکا برای ایجاد بحران در منطقه از داعش در افغانستان حمایت می کند/استفاده ابزاری امریکا از خاک افغانستان پذیرفتنی نیست

حملۀ طالبان به پایگاه ارتش در کندهار؛ 46 کشته، 6 زخمی

قاتل ستایش را اعدام نکردند!/ آیا فشاری برای نجات قاتل وجود دارد؟/ ستایش هم 6 ساله بود!

یونیسف: روزانه ۱۵۰۰۰ کودک جان شان را از دست می دهند

پیام خونین طالبان به نشست صلح افغانستان در عمان

آموزگارانی که در بدل کامیابی خواستار «رابطۀ جنسی» با دانش‌آموزان شدند

تجلیل از روز ملی حمل‌ونقل و نگرانی از اخاذی در شاهراه‌ها

اعضای خانوادۀ نادری به قتل 70 بزرگ قومی اسماعیلیان متهم شدند

زمان مناسب خروج از افغانستان را امریکا تشخیص می‌دهد!

مراسم تشیع جنازه فرمانده پلیس پکتیا در کابل برگزار شد

رؤیای شگفت‌انگیز 5G به واقعیت نزدیکتر شد

کشته شدن ۱۵ غیرنظامی افغان در عملیات شبانه نیروهای امریکایی در شرق افغانستان

اجلاس عمان برای تامین صلح در افغانستان: مذاکره برای مذاکره

دوشیدن گاو شیرده عربی به هر وسیله

طالبان چگونه به فرماندهی پلیس ولایت پکتیا حمله کرد؟


خبرهای پزشکی


خبرگزاری انصار ©  |  درباره ما  |  ارتباط با ما  |  نسخه موبایل  |  پیوندها  |  طراحى و پشتيبانى توسط: شركت شبكه نگاه
استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع (لينك سايت) مجاز است. فروشگاه اینترنتی نعلبندان